СХОДИ

Бетонні, ковані

Модульні, сварні

Комбіновані

Огородження

Будь-якої складності для різних інтер'єрів
Наші сходи стануть частиною вашого інтер'єру
Вони не просто функціональні, але красиві і доповнюють інтер'єр будь-якого стилю
Їх відрізняють надійні конструкції
Наші роботи
Сходи - це неминучий елемент, інтер'єру в будинках і приміщеннях в декілька поверхів. Тут важлива не тільки візуальна частина, але і функціональність, надійність і економія житлового простору. Завдяки різноманітності конструкцій і матеріалів, наші сходи доповнять інтер'єр будь-якого стилю.

Бетонні сходи
Ми реалізуємо бетонні сходи різних форм, розмірів і призначення: внутрішні та зовнішні, монолітні і гвинтові, стандартні і ексклюзивні, П і Г-образні. Їх відрізняє міцність і довговічність, вони не піддаються впливу зовнішнього середовища.
Можлива обробка сходів різними матеріалами, щоб вони не вибиватися із загального інтер'єру або екстер'єру.
Ковані сходи
Ковані сходи і перила додадуть витонченість та особливий шарм будь-якому інтер'єру, зроблять його унікальним і повітряним. Але також вони відрізняються надійністю, довговічністю і стійкі до зовнішнього впливу, що дозволяє використовувати їх також в ландшафтному дизайні, для оформлення зовнішніх конструкцій.
Модульні сходи
Перевага модульних сходів в тому, що її можна "вписати" в уже існуючий проект. Незважаючи на зовнішню легкість, вони дуже надійні і їх також можна спроектувати на будь-яку висоту.
Ви можете вибрати колір каркасних матеріалів, дерево для сходів і їх тонування, а також огорожі. Такий варіант підійде для тих, хто цінує стиль і функціональність простору.
Зварні сходи
Будь-які конструкції з металу міцні і практичні, це також стосується зварних сходів. Такий тип сходів відрізняє те, що вони зварюються безпосередньо на об'єкті із заздалегідь підготовлених елементів. Їх плюс в тому, що можна встановити зварений каркас з тимчасовими дешевими ступенями до завершення ремонтно-будівельних робіт в приміщенні, і вже на фінальному етапі робіт зробити обшивку (деревом).
Комбіновані сходи
Сходи є важливим атрибутом для переміщення між поверхами. І вони повинні бути не тільки надійними, але і вписуватися в інтер'єр. В цьому відношенні комбіновані сходи будуть вірним рішенням, так як можуть поєднувати матеріали різного роду, тим самим роблячи інтер'єр гармонійним і затишним.
Огородження
Безпека - одна з важливих частин огорож. А, так як огорожі є частиною інтер'єрних елементів, таких як балкони, сходові прольоти і атріуми, в них також важлива і краса і гармонійність.
Ми виробляємо огорожі, які додатково підкреслять стиль вашого житла.
Етапи реалізації
1. Знайомство та консультація
В процесі знайомства консультант відповість на всі Ваші питання про нас та наші роботи. Ви розкажете про те, що хотіли б реалізувати з нашою допомогою. Консультант задасть Вам питання, які допоможуть нам зробити попередній розрахунок для Вас
2. Первинний розрахунок
На підставі наданої Вами інформації наші фахівці розроблять попередній кошторис, який будемо з Вами обговорювати та коригувати
3. Підписання договору. Детальний кошторис
Після попередніх узгоджень підписуємо двосторонній Договір з Додатком, в якому фіксуємо детальний кошторис
4. Графік виконання робіт. Поставка матеріалів
Складається поетапний графік виконання робіт, закупівлі матеріалів і внесення авансових платежів. А також етапи підписання проміжних актів виконаних робіт
5. Поетапне виконання робіт з підписанням акту
Кожен окремий етап робіт по завершенні, здається замовнику і підписуються Акти виконаних робіт. Таким чином, Ви зможете відслідковувати дотримання графіку
6. Здача об’єкту
Після закінчення робіт на об'єкті, складається загальний Акт виконаних робіт з детальним кошторисом. Ви приймаєте якість,(не поняла значения что значит вы принимаете качество) здійснюються остаточні розрахунки і закриття Договору. І Ви отримуєте ключ від будинку Вашої мрії

Заявка на консультацію

Вкажіть Ваші дані
Наш спеціаліст зв’яжеться за вами в найближчий час
Made on
Tilda